Відповіді на запитання

1. Як замовити потрібну мені роботу?

Роботу , яку ви знайшли у нас на сайті, можна замовити, заповнивши відповідну форму «Замовлення», вказавши свої контактні дані — телефон ( ми вам передзвонимо ), e-mail ( ми надішлемо вам повідомлення ), номер ICQ чи вказавши Ваш Skype . Робота надсилається на вказаний вами e-mail , номер ICQ чи Skype після сплати Вами її вартості, вказаної на сайті у характериці самої роботи.

2. Які гарантії отримання замовленої роботи?

1. Всі роботи, які викладені на цьому сайті виконані приватним підприємцем Біденко Віталієм Олександровичем ( свідоцтво про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця) чи безпосередньо під його керівництвом.

Свідоцтво про підприємницьку діяльність є підставою для реалізації частини 2 статті 128 Господарського кодексу України, за якою громадянин-підприємець відповідає за своїми обов'язками всім своїм майном , на яке, згідно з законом може бути звернено стягнення. Дана норма підтверджується положеннями ч.1 ст. 52 Цивільного кодексу України.

2. Ми надаємо даний вид послуг (написання робіт для студентів) більше 13 років. За цей час у нас склався відповідний імідж.  Вводити Вас в оману –  означає отримати значну пляму на на ньому. З практичної точки зору – це втрата потенційного клієнта.

3. Якщо Ви проживаєте в м. Херсон, Ви можете купити відповідну роботу звернувшись безпосередньо за адресою, яка вказана у нас в даних для спілкування (посилання).

4. Невелика вартість робіт є додатковою гарантією того, що ми не шахраї. Крім того в будь-який момент часу ви можете подзвонити та з’ясувати усі деталі, які вам не зрозумілі.

5. Переважна більшість наших клієнтів замовляє у нас роботи на протязі усього строку навчання у ВУЗі.

6. Переважна більшість робіт в нашій базі даних виконані на підставі вимог ДСТУ  3008-95 "ДОКУМЕНТАЦІЯ. ЗВІТИ У СФЕРІ НАУКИ І ТЕХНІКИ. Структура і правила оформлення", який можна завантажити за наступним посиланням . Усі інші відступи від оформлення за ДСТУ обумовлені вимогами замовника.

3. Хто є виконавцем робіт, які надаються на сайті?

Усі викладені на цьому інформаційному ресурсі матеріали ( контрольні, курсові, дипломні роботи та реферати, звіти тощо ) написані — Біденко Віталієм Олександровичем.

Коротко про себе:

— золота медаль Правдинської середньої школи;

— червоний диплом за спеціальністю економіст-менеджер Херсонського сільскогосподарського інституту ім. А.Д. Цюрупи ( зараз Херсонський сільськогосподарський університет );

— досвід роботи в сфері написання курсових робіт біля 17 років;

— за цей час були написані різні види робіт для великої кількості ВНЗ Києва, Одеси, Харькова, Дніпропетровська та інших міст України. На сьогодні я надаю наступні послуги .

4. Як оплатити замовлену мною роботу?

Сплату вартості роботи можна здійснити наступним чином:

1) шляхом перерахування вартості роботи на електронний гаманець U157194877083 WebMoney . Це можна зробити майже всюди де є супермаркет, в якому встановлено термінали платіжних систем iBox Pegas та інших*.

2) перерахуванням вартості роботи на телефонний номер (050) 217–06–36 знову ж таки через термінал.

3) на картку Приватбанку за номером 4149 6059 1118 4620 на ім'я Біденко Віталія Олександровича .

4) Банківським переводом ( реквізити для переводу надаються за запитом ).

5) Поштовим переводом ( реквізити для переводу надаються за запитом ).

Інші види послуг можна замовити подзвонивши нам за телефоном (050) 217–06–36. Про наші гарантії можна прочитати тут . Досвід роботи також гарантує необхідну якість виконання.

З повагою адміністрація сайту.

* Сплата коштів через термінали, зазвичай, відбувається наступним чином:

1. Виберіть на сенсорному екрані іконку "WebMoney" (або поповнення коштів на телефон UMC, MTC).

Ibox

2. Введіть 12 цифр номера U-гаманця (або номер телефону).

Ibox

3. Термінал перевірить правильність номера гаманця (телефонного номеру).

4. Термінал попросить вставити купюри.

5. Вставляйте купюри по одній. При цьому на екрані терміналу відображується сума, яку ви віддали.

Ibox

6. Підтвердіть введення.

7. Отримайте і збережіть чек.

Ibox

8. Повідомте про оплату нас.

Зазвичай кошти на гаманець webmoney надходять протягом 1 години.