Гарантії отримання роботи

1. Всі роботи, які викладені на цьому сайті виконані приватним підприємцем Біденко Віталієм Олександровичем ( свідоцтво про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця) чи безпосередньо під його керівництвом.

Свідоцтво про підприємницьку діяльність є підставою для реалізації частини 2 статті 128 Господарського кодексу України, за якою громадянин-підприємець відповідає за своїми обов'язками всім своїм майном , на яке, згідно з законом може бути звернено стягнення. Дана норма підтверджується положеннями ч.1 ст. 52 Цивільного кодексу України.

2. Ми надаємо даний вид послуг (написання робіт для студентів) більше 13 років. За цей час у нас склався відповідний імідж.  Вводити Вас в оману —  означає отримати значну пляму на на ньому. З практичної точки зору — це втрата потенційного клієнта.

3. Якщо Ви проживаєте в м. Херсон, Ви можете купити відповідну роботу звернувшись безпосередньо за адресою, яка вказана у нас в даних для спілкування (посилання).

4. Невелика вартість робіт є додатковою гарантією того, що ми не шахраї. Крім того в будь-який момент часу ви можете подзвонити та з’ясувати усі деталі, які вам не зрозумілі.

5. Переважна більшість наших клієнтів замовляє у нас роботи на протязі усього строку навчання у ВУЗі.

6. Переважна більшість робіт в нашій базі даних виконані на підставі вимог ДСТУ  3008-95 «ДОКУМЕНТАЦІЯ. ЗВІТИ У СФЕРІ НАУКИ І ТЕХНІКИ. Структура і правила оформлення», який можна завантажити за наступним посиланням . Усі інші відступи від оформлення за ДСТУ обумовлені вимогами замовника.