Вівторок, 13 вересня 2011 18:08

Вказівки в порядку ст. 114-1 КПК України

В.о. слідчого СВ ЯкогосьТам ВМ ЯМВ УМВС України в Задалекій області капітану міліції Ойойоку Є.В.

Вказівки
(в порядку ст. 1141 КПК України)
по кримінальній справі № 000000-00
м. Задалеке

00.00.0000

Мною, в.о. начальника СВ ЯкогосьТам ВМ ЯМВ УМВС України в Задалекій області майором міліції Аяяйко В.В., вивчено стан досудового слідства у кримінальній справі № 000000-00, порушеній за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України.

З метою встановлення об’єктивної істини у справі та активізації розслідування, керуючись положеннями ст. 114-1 КПК України, Вам необхідно виконати наступне:

 1. Прийняти справу до свого провадження.
 2. Узгоджено з начальником ЯкогосьТам ВМ ЯМВ УМВС створити слідчо-оперативну групу щодо розслідування кримінальної справи.
 3. Скласти план слідчих дій та оперативно-розшукових заходів, в якому вказати терміни та конкретних виконавців, запланованих заходів.
 4. Допитати в якості свідка в.о. директора ТОВ «Дармоїди-ком» Лейба О.А. з обставин, викладених ним у заяві про злочин. Витребувати від нього цивільний позов, визнати його (представника ТОВ «Дармоъди-ком») представником цивільного позивача.
 5. Допитати в якості свідків з досліджуваних у справі питань (обставин та умов укладання договорів зберігання ЧОГОСЬ, умов зберігання та оплати, порядку повернення власнику, обставини відвантаження) президента ТОВ «Дармоїди-ком» Невідомого І.А., начальника комерційного відділу ТОВ «Дармоїди-ком» Коня О.О.
 6. Провести виїмки документів, які підтверджують договірні відносини між ТОВ «Дармоъди-ком» та ТОВ «Крадії», та документів, які підтверджують рух ЧОГОСЬ, переданого на зберігання ТОВ «Крадії». Оглянути їх, дослідити та вирішити питання про приєднання до справи в якості документів.
 7. Оглянути та дослідити, вилучені у Головному управлінні статистики Задалекої області звіти про наявність та надходження ЧОГОСЬ, вирішити питання про приєднання їх до справи в якості документів.
 8. Доручити органу дізнання встановити особу чоловіка, який представився комерційним директором на ім’я Іван Іванович. Допитати його з відомих йому обставин справи.
 9. Допитати в якості свідків з досліджуваних у справі обставин та з обставин невиплати їм заробітної плати працівників ТОВ «Крадії» Олухова І.І., Лоботряса М.М. та Гуляку А.А.
 10. Прийняти рішення про виділення з кримінальної справи матеріалів за фактом невиплати заробітної плати вищевказаним працівникам та спрямування їх до прокуратуру ЯкогосьТам району м. Задалекого для проведення перевірки та прийняття рішення в порядку, передбаченому ст. 97 КПК України.
 11. Допитати в якості свідка представника ЗАТ «Щеневкрали» Щеневкралої О.О. з обставин, викладених нею у заяві про злочин. Витребувати від неї цивільний позов, визнати її представником цивільного позивача.

З урахуванням результатів проведених слідчих дій та оперативно-розшукових заходів спланувати подальше розслідування кримінальної справи та вирішити питання про наявність у діях посадових осіб ТОВ «Крадії» ознак злочину, передбаченого ст. 191 КК України. Прийняти у справі законне рішення.

У разі необхідності, з метою встановлення об’єктивної істини та усунення наявної неповноти, виконати інші слідчі дії та доручити проведення оперативно-розшукових заходів, необхідність у проведенні яких виникне під час провадження досудового слідства у справі. Про хід виконання вказівок доповісти у строк до 00.00.0000.

В.о. начальника СВ ЯкогосьТам ВМ ЯМВ УМВС України в Задалекій області майор міліції О.О. Аяяйко